NOVINKY

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY
Nevíte si rady, co pořídit svým blízkým pod stromeček? Načerpejte nápady u nás. Připravili jsme pro Vás čtyři strany plné tipů na ideální vánoční dárky pro rodinu, přátele i kolegy. Pokud s výběrem váháte, rádi Vám poradíme přímo na prodejně. Těšíme se na Vaši návštěvu. Nabídka platí celý prosinec.


VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ PRO DĚTI
Děti, máte jasno v tom, co pro Vás znamená Ježíšek a jak vypadá? Jestli ano, neváhejte a přihlaste se do naší soutěže. Nakreslete, jak si našeho dárkonoše představujete, a hotový obrázek pak odevzdejte v Unibricku v Nepomuku nebo v Blovicích.


VÁNOČNÍ ZPRAVODAJ 2018
Odpočiňte si na chvíli od adventního shonu, uvařte si čaj, zachumlejte se do deky nebo teplého svetru a pusťte se do čtení našeho letošního vánočního speciálu. Při jeho tvorbě jsme se tentokrát inspirovali stým výročím naší republiky a rozhodli jsme se ohlédnout do minulosti. Pátrali jsme po původu Ježíška, zavzpomínali jsme na Magdalenu Dobromilu Rettigovou a Jakuba Jana Rybu a oprášili jsme všemožné známé i méně známé tradice. Věříme, že Vánoční zpravodaj pomůže k navození té správné zimní atmosféry.


PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ
I letos můžete na obou našich prodejnách zakoupit vánoční stromky různých druhů a velikostí. Máme jedličky, borovice i smrčky a každý stromek Vám zabalíme do přepravní sítě a v případě zájmu i odvezeme. Prodej zahajujeme první adventní víkend, tedy 1.-2. 12. 2018.


AKČNÍ NABÍDKA EXTOL
S předvánočními slevami na vybrané zboží přichází i Ferrari mezi nářadím - firma EXTOL. V novém letáku mimo jiné určitě najdete i vhodný vánoční dárek pro své blízké. Co takhle pořídit růžový aku šroubovák a speciální sadu nářadí stejné barvy pro manželku nebo kvalitní aku vrtačku s úhlovou bruskou a spoustou příslušenství pro bratra či švagra? Pokud nemáte s výběrem jasno, určitě zavítejte do naší prodejny, rádi Vám poradíme. Akční nabídka platí od 16. 11. až do Štědrého dne.


VÁNOČNÍ MATÝSEK
Nepodceňte blížící se Vánoce a připravte se včas s novým akčním letákem Matýsek. V nabídce najdete nejrůznější svíčky, balicí papír, krásné vánoční dekorace, stojánky na stromeček nebo potřeby na pečení cukroví. Ani zima vás už nemůže zaskočit - firma M.A.T. pro vás zlevnila rovnou několik druhů kamínek a ohřívačů. Vybírat můžete v naší blovické prodejně, a to od pondělí 12. 11. až do 24. 12.!


NOVINKA V PŮJČOVNĚ
Nově máme v naší půjčovně k dispozici jednorotorovou hladičku betonu s kotoučem průměru 600 mm. Díky své velikosti je vhodná na hlazení betonu v méně dostupných prostorech, a protože váží jen 60 kg a má sklopnou rukojeť, přepravíte ji jako nic. Vyzvednout si ji můžete v naší nepomucké prodejně.


NOVÍ POMOCNÍCI V NAŠÍ PŮJČOVNĚ
Do půjčovny jsme přijali dva nové členy týmu. Jsou jimi bourací kladivo HILTI TE 2000 AVR a zbrusu nová dvouvrtulová leštička betonu.


COLORLAK PROINTERIÉR COLOR V2005
Rozšířili jsme naši nabídku o tónovanou interiérovou malířskou barvu COLOR V2005 s vysokou kryvostí, paropropustností a odolností vůči oděru a s širokými možnostmi použití.


SEDLÁCKÁ BARVA SOKRATES
Novinka na prodejně v Nepomuku! Rozšířili jsme sortiment o Sedláckou barvu značky SOKRATES. Tato extrémně penetrující krycí barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití obstojí ve venkovním i vnitřním prostředí.