NOVINKY

NABÍDKA PRACOVNÍ OBUVI
V Nepomuku máme k dispozici i kvalitní pracovní obuv od několika výrobců. Podívejte se na naši kompletní nabídku a vyberte si to pravé pro Vaši potřebu. I v této sekci najdete nyní několik zlevněných výrobků. Akční ceny platí do vyprodání zásob.


AKCE - IZOLAČNÍ VATA GW ROLL
Zlevnili jsme další výrobky! V UNIBRICKU v Nepomuku najdete nyní super kvalitní vatu GW ROLL za akční ceny. Ale pozor – akce platí pouze do 4. 3., tak neváhejte!


VÝPRODEJ STŘEŠNÍCH TAŠEK
Výprodej ve stavebninách pokračuje! Tentokrát jsme zlevnili vybrané výrobky KM BETA a BRAMAC. Střešní tašky za hubičku si rozhodně nemůžete nechat ujít – tak co nejdřív zavítejte do naší nepomucké prodejny. Nabídka platí do vyprodání zásob.


AKCE POROTHERM
Ceny v UNIBRICKU padají! Nenechte si ujít výprodej cihel různých rozměrů značky Porotherm a navštivte co nejdřív naši nepomuckou prodejnu. Nabídka platí do vyprodání zásob.


ZIMNÍ STAVEBNÍ CHEMIE
Stavební chemii lze používat i pod bodem mrazu. Stavby dříve v zimě utichaly nebo se čerstvé zednické dílo muselo složitě a nákladně zakrývat rohožemi či plachtou. To vše ale zabíralo spoustu času a výsledek byl stejně nejistý. I při stavění však platí, že čas jsou peníze.


PALIVO BEZ PRÁCE!
V Nepomuku i v Blovicích Vám nabízíme štípané palivové dřevo a dřevní brikety. Objednat si u nás můžete i dřevní pelety. Vše Vám dovezeme až domů.


NOVINKA V PŮJČOVNĚ
Nově máme v naší půjčovně k dispozici jednorotorovou hladičku betonu s kotoučem průměru 600 mm. Díky své velikosti je vhodná na hlazení betonu v méně dostupných prostorech, a protože váží jen 60 kg a má sklopnou rukojeť, přepravíte ji jako nic. Vyzvednout si ji můžete v naší nepomucké prodejně.


NOVÍ POMOCNÍCI V NAŠÍ PŮJČOVNĚ
Do půjčovny jsme přijali dva nové členy týmu. Jsou jimi bourací kladivo HILTI TE 2000 AVR a zbrusu nová dvouvrtulová leštička betonu.


COLORLAK PROINTERIÉR COLOR V2005
Rozšířili jsme naši nabídku o tónovanou interiérovou malířskou barvu COLOR V2005 s vysokou kryvostí, paropropustností a odolností vůči oděru a s širokými možnostmi použití.


SEDLÁCKÁ BARVA SOKRATES
Novinka na prodejně v Nepomuku! Rozšířili jsme sortiment o Sedláckou barvu značky SOKRATES. Tato extrémně penetrující krycí barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití obstojí ve venkovním i vnitřním prostředí.